Adınıza açmış olduğunuz hesabınıza kripto para, TRY ya da USD aktarımınızı gerçekleştirdikten sonra “Kolay Al-Sat” ya da “Pro Görünüm” menülerinden ICRYPEX bünyesinde bulunan dilediğiniz kripto para üzerine işlem gerçekleştirebilirsiniz. 

“Kolay Al-Sat” bölümünden yapacağınız işlemleriniz için, işleme hazır bir şekilde konumlandırılan 8 adet coin al-sat işlem kutucuğundan işlem miktarınızı yazarak direkt olarak alış ya da satış yapabilirsiniz. Kolay Al-Sat ekranında fiyatlar otomatik olarak market fiyatından belirlenir ve sizler sadece almak istediğiniz miktarı yazarak kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. 


Pro ekrandan alış ya da satış yapmak için;

1.       Öncelikli olarak işlem yapmak istediğiniz coin türünü sol üst köşede, logonun hemen altında bulunan bölümden seçiniz. 

2.       İşlem türünüze göre market ya da limit bölümünden seçiminizi gerçekleştiriniz. (Limit fiyat için ayrıca “Limit Emir Nedir?” bölümümüzden destek alabilirsiniz.) 

3.       Market bölümünde işlem yapmak için miktar, Limit bölümünde işlem yapmak için ise limit fiyatı ve işlem yapmak istediğiniz coin miktarınızı giriniz.

4.       Alış ya da satış yapacağınız tutar “Alış Yap” ya da “Satış Yap” butonunun üzerinde ayrıca sizlere sunulacaktır. 


İşleminizi tamamladıktan sonra coin alış ya da satışınızı gerçekleştirmiş olursunuz. İşlem türünüze göre TRY ya da USD bakiyenize işlem tutarı eklenir ya da düşülür.